Cithare

Na této stránce naleznete základní informace o akci Cithare 2023.

Nejprve základní informace:

Sraz bude v sobotu 7. 10. v 7:30 u klubovny v Liběchově (Ulice Za Školou, naproti dětskému hřišti).

Konec 7.10. přibližně v 19:00 u klubovny.

Cena: 80 Kč – platí se za jídlo po dobu akce (oběd + odpolední svačina) a materiál.  Oproti předchozím ročníkům je jednotná, protože se na akci nespí. Po vyplnění přihlášky ti přijde mail s platebními údaji (děláme to ručně, takže tam budou prodlevy).

S sebou: oblečení do lesa přiměřené počasí, kartonový štít, boty pro pohyb v lese, batoh, minimálně 1.5 litru vody – je možnost občas doplnit, telefon, nebo hodinky pro hlídání času, pláštěnku,

Kromě přihlášek máš níže i pravidla, přečti si primárně ta, která jsou určena pro tebe, jiná by ti mohla jen plést hlavu.

Pokud ti něco není jasné, ptej se na cithare@skaut.cz

Přihláška pro skauty, skautky, rovery a rangers:
  • Skauti / skautky, R & R a dospělí se přihlašují samostatně jako jednotlivci a budou rozděleni do různých týmů, aby se poznali účastníci z různých středisek.
  • Pokud je ti víc než 18 a chtěl bys být králem svého týmu, napiš nám to prosím do poznámky v přihlašování.
  • Přihlášku můžete vyplnit prostřednictvím google formuláře zde: Přihláška
  • Pokud je ti méně než 15 týkají se tě tato pravidla:
    Pravidla
  • Pokud je ti 15 a více, týkají se tě tato pravidla:
    Pravidla
Přihláška pro vlčata a světlušky
  • Vlčata a světlušky půjdou ve skupině, ve které se přihlásí spolu se svým dospělým vedoucím, který je bude mít celou dobu na starosti.
  • Ve skupině budou mít ještě jednoho staršího člena (15+), pokud si ho neseženete, můžeme vám nějakého zapůjčit :).
  • Každá skupina musí mít svou vlajku (vlajku vám pravděpodobně během hry několikrát někdo sebere a nebude s ní zacházeno v rukavičkách, takže by se nemělo jednat o něco hodnotného)
  • Přihlášku můžete vyplnit prostřednictvím google formuláře zde: Přihláška.
  • Vlčat a Světlušek se týkají tato pravidla:
    Pravidla
  • Vedoucích Vlčat a Světlušek se týkají tato pravidla: