Delfíni

Jsme posádka delfínů, kluci a holky ve věku 11 až 15 let. Scházíme se každý pátek od 17:15 do 19:30 v klubovně. Ve vodácké sezóně nás místo toho můžete vidět na Labi, kde se zdokonalujeme v jízdě na lodích.

Kromě pravidelných schůzek vyrážíme také na výpravy do přírody, nebo do města. A objevujeme během nich krásy naší země a uplatňujeme dovednosti, které jsme se naučili na schůzkách, v praxi.

Náš pokřik zní: “Hladinu i hlubinu, zná posádka delfínů”, což vyjadřuje, že si umíme poradit nejen když se daří, ale i tehdy, když zrovna nemáme moc štěstí. Jako třeba během současné epidemie. Ačkoliv se nemůžeme vidět osobně, scházíme se pomocí videohovoru, každý pátek v čase schůzky a učíme se orientovat na internetu, v mediálním světě, plníme skautskou stezku a spoustu dalšího.