Ploučnice

Kdy: Od Soboty 30.9. do neděle 1.10.2017
Sraz:
Pro Mělnické v 9:10 na autobusovém stanovišti č. 5.
Pro Liběchovské v 9:20 u pošty
Předpokládaný návrat: V 16:18 V Liběchově.
Cena: 200,– Kč za jídlo a ubytování v kempu.
Jelikož se nám nepodařilo zjistit, kolik stojí autobus do Novin pod Ralskem, kam pojedeme, tak si děti dále vezmou 200,– Kč na autobus do cílové destinace.

S sebou:
Jídlo na cestu autobusem. První jídlo zajištěné pořadatelem je oběd.
Boty do vody (Crocksy či sandále nejsou vhodnou obuví), 3 trička, dvoje tepláky, plavky, 3x spodní prádlo, 4x ponožky (1x teplé ponožky, 3x normální ponožky), Spacák – pokud není hodně teplý, tak k němu navíc deku, 1x karimatka, 2x mikina, 1x bunda, 1x normální boty, čepice, rukavice (stačí látkové, nebo cyklistické s otevřenými prsty), baterka, kapesní nůž, pláštěnka, hrníček, ešus, lžíce, kartáček a pasta, ručník, kapesníky, toaletní papír, užívané léky, kartičku pojištěnce, nebo její kopii.